O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe MW PLASTICX powstało w 1989 roku w Zielonce pod Warszawą. Jest producentem opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu spożywczego i kosmetycznego.
Wysoko zaawansowana technologia produkcji oraz kontrola na każdym etapie produkcji gwarantują produkty wysokiej jakości.
Służymy doradztwem i pomocą w rozwiązywaniu problemów technicznych oraz w zakresie technologii.

Oferta produktów

Elementy produkowane przez firmę MW PLASTICX wykonane są metodą wytryskową, przy użyciu granulatu polistyrenu. Przeznaczone są do pakowania produktów przemysłu spożywczego i kosmetycznego, takich jak: opakowania do słodyczy, kubki do napojów i lodów, opakowania do kremów itp.
Wyroby posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny dopuszczający opakowania do kontaktu z żywnością. Zarówno stosowany surowiec do produkcji opakowań jak i farby stosowane do metalizacji posiadają atest P.Z.H. dopuszczające wyroby z polipropylenu do kontaktu z żywnością.
Każda partia badana jest przed dopuszczeniem do obrotu. Oceniane są m.in.: jednolitość grubości powierzchni, brak zanieczyszczeń, jednolitość metalizacji, jakość formy przed wydaniem z magazynu.

Kontakt

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe MW PLASTICX
Adres: ul. Kolejowa 15, 05-220 Zielonka

Kontakt
E-mail: wojtek.makaruk@wp.pl
tel./fax. (22) 781-90-40
kom. 602-154-723